Jaki portfel męski wybrać?

O damskich torebkach mówi się bardzo wiele różnorakich dowcipów. Jednak takżę trzeba pamiętać o tym, że również mężczyźni bardzo często noszą ze sobą wiele różnych przedmiotów. znajdują się tam między innymi dokumenty, klucze, karty, wizytówki. To wszystko sprawia, że w kieszeniach robi się duże zamieszanie. Jak więc wybrać portfel, w którym to wszystko uda się zmieścić? 

Więcej o portfelach skórzanych i galanterii dowiesz się na stronie: www.swiatgalanterii.pl

Klasyczna propozycja

Panowie najchętniej sięgają po klasyczne portfele, które są składane pojedynczo albo podwójnie. Najczęściej będą to rozwiązania ze skóry albo też ekoskóry. Nie zawsze mają zapięcie, czasami są wykończone napą albo rzepem. Mają tą zaletę, że jest tam miejsce na wszystko a jednocześnie znajdują się w tylnej kieszeni spodni albo też w kieszeni marynarki wewnętrznej. Minusem będzie jednak to, że z czasem będą się one rozrastać, wypychać i praktycznie nie będzie się ich dało zmieścić w kieszeni, będzie problem z ich zapychaniem. Teoretycznie jest tam sporo miejsca, ale jak się okazuje to miejsce dość szybko się nam kończy i taki portfel zaczyna pękać w szwach.

Kupując klasyczny model trzeba będzie zwracać uwagę na to jak jest wykonany, jaki ma gatunek materiał, który był brany do produkcji. Najlepszą opcją jest zawsze dobrze zszyta mocna skóra, która ma zapięcie zewnętrzne

Męskie portfele

Propozycja sportowa

Panowie, którzy są aktywni, uprawiają sport raczej nie chcą decydować się na eleganckie rozwiązania ze skóry. zamiast tego decydują się na portfele tekstylne często zapinane na rzep. Do takich modeli dołączyć można łańcuszki ze skuwką, dzięki którym będzie można przypiąć portfel, jeśli nosi się go w kieszeni tylnej. Dobrze będzie, jeśli znajdzie się miejsce na różnorakie drobiazgi, które przy sobie chcemy nosić.

Eleganckie i z klasą

Jeśli mężczyzna na co dzień chodzi w garniturze dla niego nie będzie rozwiązaniem ani model klasyczny ani ten sportowy. Rozwiązaniem będzie szukanie takiego portfela ze skóry, który będzie dobrze wykonany, odpowiednio zszyty, ale jednocześnie odpowiednio płaski, tak by po włożeniu go do kieszeni nie było problemów, że będzie wypychał nam kieszeń. Na rynku znajdziemy takie portfele, które są podobne do portmonetki, etui na klucze. W środku będzie kieszonka na monety, miejsce na karty czy wizytówki. Pojawiają się propozycje, które pod kątem rozmiarów są duże, także bardzo eleganckie. Dzielić się mogą na dwie albo trzy części, gdzie mieścić się będą karty, dokumenty, banknoty. Taki portfel mimo, że w jakieś mierze ograniczony będzie wykonany tak, by był praktyczny.

 

O serwisie

Budujesz dom?

Remontujesz mieszkanie?

Urządzasz swoje cztery kąty?

Ten portal jest dla Ciebie!

Radzimy jak znaleźć fachowców, czy i na czym oszczędzić podczas budowy domu oraz jak nie zbankrutować przy okazji remontu mieszkania.

Zapraszamy!

hair salons reception

waiting room area

hairdressing furniture

Kontakt

ul. Ełcka 11, 51-427 Wrocław

537 272 737

kontakt@cesarz2.pl

Galeria