Izosolux - nasz partner

Firma Izosolux to doświadczone przedsiębiorstwo obecne w branży budowlanej od 10 lat, które kontynuuje pracę firmy Solux. Jednak od roku 2010 firma zdecydowała się ograniczyć swoją działalność i skupiła się wyłącznie na izolacjach natryskowych. Była to świetna decyzja dla tej firmy, ponieważ mogła dzięki temu się rozwinąć, zbudowała bardzo silną pozycję na rynku, firma wprowadziła dzięki temu wiele innowacyjnych metod. 

Firma Izosolux wykorzystuje polimocznik p-2049

Firma wykonuje obecnie izolacje dachów cementowych, metalowych i w trakcie pracy wykorzystuje polimocznik p-2049. To elastyczne tworzywo, które przylegać będzie bardzo dobrze do każdej powierzchni. Dzięki temu można będzie oczekiwać, że dotrze również sprawnie do każdego zakamarka i tym samym będzie można oczekiwać, że izolacja będzie dokładnie wykonana, nie będzie mostków termicznych. Dodatkowo materiał szybko zasycha można bardzo sprawnie realizować całą izolację. Pianka charakteryzuje się dobrą trwałością, gwarantuje izolację, dzięki której obniży się rachunki za ogrzewanie. 

 

O serwisie

Budujesz dom?

Remontujesz mieszkanie?

Urządzasz swoje cztery kąty?

Ten portal jest dla Ciebie!

Radzimy jak znaleźć fachowców, czy i na czym oszczędzić podczas budowy domu oraz jak nie zbankrutować przy okazji remontu mieszkania.

Zapraszamy!

hair salons reception

waiting room area

hairdressing furniture

Kontakt

ul. Ełcka 11, 51-427 Wrocław

537 272 737

kontakt@cesarz2.pl

Galeria